Zájazdy
Ubytovanie
Letenky
Plavby
AUTOPOŽIČOVŇA

Hotel images

Fotky: 
Zilwa Attitude
Zilwa Attitude
Zilwa Attitude
Zilwa Attitude
Zilwa Attitude
Zilwa Attitude
Zilwa Attitude
Zilwa Attitude
Zilwa Attitude
Zilwa Attitude

Zilwa Attitude

Novinka
Afrika»Maurícius»Grand Gaube
1599 €

Tento štvorhviezdičkový hotel sa nachádza na severnom pobreží ostrova Maurícius, v Kalodyne, neďaleko rybárskej dedinky Grand Gaube. Má unikátny výhľad na 5 ostrovov severného pobrežia. Hotel je 100% maurícijským konceptom a silne dbá na lokálne tradície. Dáva priestor na prezentáciu maurícijským umelcom, spisovateľom, architektom a remeselníkom. Pár metrov od pobrežia sa nachádzajú malé súkromné ostrovčeky Gran Zil a Ti Zil, kde si hostia môžu vychutnať masáž, grilovačku alebo obed.
Hotel ponúka ubytovanie v 214 izbách troch kategórii: superior, family a couple. Ubytovanie je silne inšpirované tradičnými domovmi maurícijčanov ako aj plážovými bungalovmi.
Nachádza sa tu 6 reštaurácií a unikátny koncept „Dine around“. Rezort Zilwa Attitude ponúka koncept, v rámci ktorého môžete večerať v jednej z 6 tematických reštaurácií a 3 baroch. Podávajú tu jedlá miestnej a rôznych medzinárodných kuchýň.
Hotel ponúka širokú škálu vodných športov ako napr. kitesurfing, paddle board, lodné výlety pri východe a západe slnka, výlety na katamaráne atď.
V hoteli sa nachádza aj wellness centrum Spa Attitude, ktoré ponúka unikátne masáže pod holým nebom na ostrove Til Zil. Hostia majú k dispozícii aj detský klub a tenisový kurt.
Medzinárodné letisko Sir Seewoosagur Ramgoolam International Airport je vzdialené 73 km od rezortu.

Ubytovanie
214 izieb Superior, Family, Couple
Letisko
Sir Seewoosagur Ramgoolam International Airport, 73 km