Hotel images

Fotky: 
Zilwa Attitude
Zilwa Attitude
Zilwa Attitude
Zilwa Attitude
Zilwa Attitude
Zilwa Attitude
Zilwa Attitude
Zilwa Attitude
Zilwa Attitude
Zilwa Attitude

Zilwa Attitude

Novinka
Afrika»Maurícius»Grand Gaube

Tento štvorhviezdičkový hotel sa nachádza na severnom pobreží ostrova Maurícius, v Kalodyne, neďaleko rybárskej dedinky Grand Gaube. Má unikátny výhľad na 5 ostrovov severného pobrežia. Hotel je 100% maurícijským konceptom a silne dbá na lokálne tradície. Dáva priestor na prezentáciu maurícijským umelcom, spisovateľom, architektom a remeselníkom. Pár metrov od pobrežia sa nachádzajú malé súkromné ostrovčeky Gran Zil a Ti Zil, kde si hostia môžu vychutnať masáž, grilovačku alebo obed.
Hotel ponúka ubytovanie v 214 izbách troch kategórii: superior, family a couple. Ubytovanie je silne inšpirované tradičnými domovmi maurícijčanov ako aj plážovými bungalovmi.
Nachádza sa tu 6 reštaurácií a unikátny koncept „Dine around“. Rezort Zilwa Attitude ponúka koncept, v rámci ktorého môžete večerať v jednej z 6 tematických reštaurácií a 3 baroch. Podávajú tu jedlá miestnej a rôznych medzinárodných kuchýň.
Hotel ponúka širokú škálu vodných športov ako napr. kitesurfing, paddle board, lodné výlety pri východe a západe slnka, výlety na katamaráne atď.
V hoteli sa nachádza aj wellness centrum Spa Attitude, ktoré ponúka unikátne masáže pod holým nebom na ostrove Til Zil. Hostia majú k dispozícii aj detský klub a tenisový kurt.
Medzinárodné letisko Sir Seewoosagur Ramgoolam International Airport je vzdialené 73 km od rezortu.

Ubytovanie
214 izieb Superior, Family, Couple
Letisko
Sir Seewoosagur Ramgoolam International Airport, 73 km