Zájazdy
Letenky
Plavby
AUTOPOŽIČOVŇA

Hotel images

Fotky: 
TANJUNG RHU RESORT
TANJUNG RHU RESORT
TANJUNG RHU RESORT
TANJUNG RHU RESORT
TANJUNG RHU RESORT

TANJUNG RHU RESORT

Ázia»Malajzia»Langkawi

Poloha: Hotelový rezort leží v srdci mozaiky divočiny Tanjung Rhu na ostrove Langkawi. Je krásnou ukážkou toho, ako človek môže žiť v harmónii s tichou a pokojnou prírodou. Nachádza sa v prostredí jedinečného ekosystému a je ideálny pre milovníkov prírody.

Vybavenie hotela: Dôležitou súčasťou sú kúpele ponúkajúce exkluzívne služby tých najlepších masážnych techník.

Ubytovanie: Každá izba je priestorná s drevenou podlahou a veľkými oknami s výhľadom na okolitú prírodu. Obsahuje aj veľkú kúpeľňu, LCD televízor, DVD prehrávač, súkromný bar, kávovar.

Stravovanie: V komplexe sa nachádza množstvo barov a reštaurácii. V The Rhu si môžete pochutnať na morských špecialitách, Sands ponúka jedlá malajzijskej i západnej kuchyne, je tu aj reštaurácia Stredozemného mora Saffron, možnosť večere na pláži ponúka BBQ Dinner on the beach, nápoje pri bazéne ponúka Sunset Pool Bar.

Šport: Možnosť športového vyžitia ponúka golfové a tenisové ihrisko a takisto široká škála vodných športov ako jachting, kajaky, vodné bicykle, surfovanie.

Zábava: Jedinečnou je možnosť pozorovanie hviezd pomocou teleskopu. Medzi atrakcie takisto patria výlety loďou do srdca mangrovníkového pralesa, pozorovanie cicavcov a vtáctva, výlety do jaskýň, kŕmenie orlov, prechádzky krásnou prírodou.

Ubytovanie
136 izieb Damai, Cahaya, Bayu Surja, Bayu Senja, Anjung
Letisko
Langkawi International Airport, 30 min
Adresa
Tanjung Rhu Mukim Ayer Hangat Langkawi Malaysia