Zájazdy
Letenky
Plavby
AUTOPOŽIČOVŇA

Hotel images

Fotky: 
Spice Island Beach Resort
Spice Island Beach Resort
Spice Island Beach Resort
Spice Island Beach Resort
Spice Island Beach Resort
Spice Island Beach Resort
Spice Island Beach Resort
Spice Island Beach Resort

Spice Island Beach Resort

Karibská oblasť»Grenada»Grand Anse Beach

Ostrov dostal svoje meno v čase svojej slávnej minulosti, keď bol zdrojom vzácnych korenín. Dnes tu na území o rozlohe 8 akrov nájdeme rodinný rezort Sira Roystona Hopkina, ktorý ponúka široký výber luxusného ubytovania. Komplex sa nachádza v záhradách hraničiacich s bielym pieskom svetoznámej pláže Grand Anse Beach. Súkromná pláž je obklopená 32 apartmánmi s terasami a záhradami, pričom najnovšie z nich sú Cinnamon a Safron apartmány s jednou alebo dvoma spálňami. Ďalších 17 apartmánov s bazénmi má vlastné záhrady s prístupom k oceánu.

Ostrov dostal svoje meno v čase svojej slávnej minulosti, keď bol zdrojom vzácnych korenín. Dnes tu na území o rozlohe 8 akrov nájdeme rodinný rezort Sira Roystona Hopkina, ktorý ponúka široký výber luxusného ubytovania. Komplex sa nachádza v záhradách hraničiacich s bielym pieskom svetoznámej pláže Grand Anse Beach. Súkromná pláž je obklopená 32 apartmánmi s terasami a záhradami, pričom najnovšie z nich sú Cinnamon a Safron apartmány s jednou alebo dvoma spálňami. Ďalších 17 apartmánov s bazénmi má vlastné záhrady s prístupom k oceánu. The Royal Collection, Luxury Almond a Anthurium Pavilion Pool apartmány ponúkajú moderný luxus a v nich máte k dispozícii LCD TV a oddelené kúpelne s vírivkami. Nájdete tu aj celkom nové kúpele Janissa’s Spa, ktorých interiér navrhol známy americký dizajnér Kobi Karp. Tieto prekrásne kúpele v prostredí tropických záhrad sú skutočnou oázou pokoja a nájdete v nich bazén aj relaxačnú miestnosť pod holým nebom. Janissa’s Spa okrem toho ponúkajú kadernícke služby, masáže, zábaly tela, ošetrenia tváre, manikúru a pedikúru. Rezort ponúka veľké množstvo voľnočasových aktivít. Milovníci dobrodružstva sa môžu zúčastniť organizovaných výletov, vrátane objavovania prírodnej krásy Grenady v rámci návštevy pralesa alebo miestneho trhu. Takisto si môžete vybrať z bohatej ponuky nemotorizovaných vodných športov ako napríklad šnorchlovanie, kajaky, hobie-cat alebo potápanie. Základnou flozofou hotela je harmonické spolunažívanie človeka a prírody. Dôkazom toho je aj využívanie ekologickej solárnej energie, vlastná záhrada s ovocím a zeleňou a bazény bez chlóru. Návšteva tohto letoviska bude jedinečným zážitkom, na ktorý nikdy v živote nezabudnete.

Ubytovanie
32 suít / 32 suites Oleander Ocean-view/Garden Suite, Sea Grape Beach Suite, Anthurium Pool Suite, Luxury Almond Pool Suite, Royal Collection Pool Suite, The Saffron and Cinnamon Suite
Letisko
Grenada International Airport, 10 min
Adresa
Spice Island Beach Resort P. O. Box 6 Grand Anse Beach St. George´s, Grenada