Zájazdy
Letenky
Plavby
AUTOPOŽIČOVŇA

Hotel images

Fotky: 
Soneva Kiri by Six Senses
Soneva Kiri by Six Senses
Soneva Kiri by Six Senses
Soneva Kiri by Six Senses
Soneva Kiri by Six Senses
Soneva Kiri by Six Senses
Soneva Kiri by Six Senses

Soneva Kiri

Ázia»Thajsko»Koh Kood

Soneva Kiri sa nachádza vo východnej časti Thajska na ostrove Koh Kood, ktorý je známy svojimi vodopádmi, kryštáľovo čistými vodami a tradičným spôsobom dedinského života. Lety súkromným lietadlom z Bangkoku do Soneva Kiri trvajú asi jednu hodinu, pričom k rezortu sa z letiska dostanete rýchloloďou. Rezort ponúka 42 víl s bazénom nachádzajúcich sa na pláži alebo na svahu hory s výhľadom na Thajský záliv. Vily o rozlohe od 400 m2 do 770 m2 ponúkajú priestrannú obytnú časť a klimatizovanú spálňu, pričom niektoré z nich majú súkromné Spa apartmány.

Soneva Kiri sa nachádza vo východnej časti Thajska na ostrove Koh Kood, ktorý je známy svojimi vodopádmi, kryštáľovo čistými vodami a tradičným spôsobom dedinského života. Lety súkromným lietadlom z Bangkoku do Soneva Kiri trvajú asi jednu hodinu, pričom k rezortu sa z letiska dostanete rýchloloďou. Rezort ponúka 42 víl s bazénom nachádzajúcich sa na pláži alebo na svahu hory s výhľadom na Thajský záliv. Vily o rozlohe od 400 m2 do 770 m2 ponúkajú priestrannú obytnú časť a klimatizovanú spálňu, pričom niektoré z nich majú súkromné Spa apartmány. V areáli sa nachádzajú aj tri reštaurácie. Najexkluzívnejšia z nich je reštaurácia na horskej vyvýšenine, ktorá má panoramatický výhľad na západ slnka nad Thajským zálivom. V Soneva Kiri sa kladie dôraz nielen na vysokú kvalitu jedál a obsluhy, ale aj na exkluzivitu prostredia. Dajte si romantickú večeru pri sviečkach na pláži alebo jednoduchý obed z miestneho ovocia a zeleniny dopestovanej v biozáhradách hotelového komplexu. Spolu s množstvom zariadení slúžiacich na vyplnenie voľného času sa v areáli hotela nachádza aj kúpeľná dedinka Six Senses Spa. Soneva Kiri bolo postavené na báze ekologického dizajnu, materiály a konštrukčné metódy použité pri stavbe boli prispôsobené ochrane prírody. Preto sa v areáli rezortu môžete presúvať iba autami s elektromotorom.

Ubytovanie
27 víl a 8 privátnych rezidencií / 27 villas & 8 private residencies Ocean Villa Suite, 2 Bedroom Villa Suite, Hill Villa Suite, Cliff Villa Suite, 2 Bedroom Cliff Villa Suite, 2 BEdroom Junior Beach Retreat, Private Hill Reserve 4 Bedroom, Private Hill Reserve 5 Bedroom, Private Beach Reserve 5 Bedroom, Private Cliff Reserve 4 Bedroom, Private Cliff Reserve 6 Bedroom
Dátum otvorenia
2008
Letisko
Suvarna Bhumi Airport, 70 min, súkromné lietadlo
Adresa
Soneva Kiri 19 / F Two pacific palace 142 Sukhumvit Road Bangkok 10110 Thailand