Zájazdy
Letenky
Plavby
AUTOPOŽIČOVŇA

Hotel images

Fotky: 
Six Senses Con Dao
Six Senses Con Dao
Six Senses Con Dao
Six Senses Con Dao
Six Senses Con Dao
Six Senses Con Dao
Six Senses Con Dao
Six Senses Con Dao

Six Senses Con Dao

Ázia»Vietnam»Con Dao Island

Prekrásne súostrovie Con Dao sa nachádza na juhovýchod od Vietnamu, pričom najväčší a zároveň najkrajší ostrov Con Dao je domovom rezortu Six Senses Hideaway Con Dao. Ten sa nachádza priamo v odľahlom horskom prostredí na pláži s bielym pieskom. Tento hotel s výbornou polohou predstavuje ideálne miesto pre ničím nerušený oddych v prírodnom prostredí. Six Senses Hideaway Con Dao ponúka elegantne zariadené moderné ubytovanie s priestrannými izbami v prostredí mangľových stromov. Nájdete tu 35 víl s bazénom a 16 rezidenčných víl s dvoma bazénmi.

Prekrásne súostrovie Con Dao sa nachádza na juhovýchod od Vietnamu, pričom najväčší a zároveň najkrajší ostrov Con Dao je domovom rezortu Six Senses Hideaway Con Dao. Ten sa nachádza priamo v odľahlom horskom prostredí na pláži s bielym pieskom. Tento hotel s výbornou polohou predstavuje ideálne miesto pre ničím nerušený oddych v prírodnom prostredí. Six Senses Hideaway Con Dao ponúka elegantne zariadené moderné ubytovanie s priestrannými izbami v prostredí mangľových stromov. Nájdete tu 35 víl s bazénom a 16 rezidenčných víl s dvoma bazénmi. Môžete si vybrať z jedno- alebo dvojúrovňových apartmánov s jednou alebo dvoma spálňami, pričom mnohé z nich majú aj kúpeľne pod holým nebom. Vstupný areál rezortu pripomína rybársku dedinu a miestny trh, pričom v rybárskej časti je možné vidieť celý proces prípravy morských jedál, ktoré sú potom následne podávané v reštaurácii. Vietnamský obchod s kávou je zariadený tradičnými malými stolmi a stoličkami, pričom v bare Deli máte možnosť si kúpiť niečo pod zub. Tradičné vietnamské ošetrenia v jedinečne zariadených kúpeľoch Six Senses Spa poskytujú skutočný relax a omladenie tela i duše. Čakajú tu na vás vyškolení terapeuti, ktorí vám ponúkajú množstvo holistických wellness programov.

Ubytovanie
50 víl / Ocean View Deluxe Villa, Ocena Front Villa, Ocean Front Deluxe Villa, Ocean View Three Bedroom Villa, Ocean View Four Bedroom Villa, Ocean Front Three Bedroom Villa, Ocean Front Four Bedroom Villa
Dátum otvorenia
2009
Letisko
Ho Chi Minh City International Airport, 230 km, or 40 min by private jet
Adresa
Six Senses Hideaway Con Dao Con Dao Island Vietnam