Zájazdy
Letenky
Plavby
AUTOPOŽIČOVŇA

Hotel images

Fotky: 
Portobello Resort & Safari
Portobello Resort & Safari
Portobello Resort & Safari
Portobello Resort & Safari
Portobello Resort & Safari
Portobello Resort & Safari

Portobello Resort & Safari

Poloha: Hotel postavený v polynézskom štýle v harmónii s okolitou prírodou leží priamo na pláži Ilha Grande Bay a poskytuje hosťom okrem dovolenkového oddychu aj aktivity súvisiace s nesmiernym prírodným bohatstvom oblasti Angra dos Reis. Rezort obklopujú nádherné hory pokryté dažďovým pralesom. Portobello je určený pre hostí, ktorí chcú prežiť aktívnu dovolenku.

Vybavenie hotela: Nachádza sa tu ranč a safari. Ubytovanie: Izby s výhľadom na more alebo zeleň sú vybavené klimatizáciou, televízorom, telefónom, minibarom, chladničkou, sušičom na vlasy.

Stravovanie: Reštaurácie tu ponúkajú rôzne špeciality od brazílskej po medzinárodnú kuchyňu.

Šport: skútre, windsurfing, kajaky, vodné lyžovanie, parasailing, loptové hry, fitnes, tenis, bicykel, elektrické autíčka.

Zábava: Hostia majú možnosť vybrať sa na prieskum okolia a so sprievodcom objaviť krásy miestnych druhov morských alebo pozemských rastlín a živočíchov. Napríklad tu nájdete vzácne druhy bromélií, orchideí, tapírov, papagájov a tukanov. Okrem miestnej fauny patrí k hotelu aj rezervácia, kde žijú ďalšie exotické druhy ako lamy a antilopy. Hotel tiež organizuje fakultatívne výlety loďou alebo minibusom do zaujímavých miest na okolí.

Ubytovanie /Accomodation 152 izieb a suít Standard, beach, suite

Vybavenie rezortu / Leisure facilities Sauna, bazén, volejbalové a tenisové ihrisko, fitnes centrum, práčovňa

Ubytovanie
152 izieb a suít Standard, beach, suite
Letisko
Rio de Janeiro International Airport, 100 km
Adresa
Rodovia Rio-Santos, Mangaratiba 23860-000, Brazil