Zájazdy
Letenky
Plavby
AUTOPOŽIČOVŇA

Hotel images

Fotky: 
Palazzo Versace
Palazzo Versace
Palazzo Versace
Palazzo Versace
Palazzo Versace
Palazzo Versace
Palazzo Versace
Palazzo Versace
Palazzo Versace
Palazzo Versace

Palazzo Versace, Queensland

Palazzo Versace je luxusné letovisko nachádzajúce sa v jednej s najvychytenejších turistických oblastí Austrálie. Komplex sa nachádza hneď pri nákupnom stredisku Marina Mirage s prekrásnym výhľadom na Broadwater. Hotel je vzdialený 3 km severne od Surfers Paradise a 3 minúty jazdy autom od Sea World. Luxusný a avantgardný dizajn tohto hotelového komplexu je taký úchvatný ako samotné miesto s výhľadom na jedinečný Broadwater na Zlatom pobreží. Všetkých 200 elegantných a priestranných izieb odráža štýl typický pre značku Versace. Moderné vymoženosti sú doplnené elegantnými detailmi ako napr.

Palazzo Versace je luxusné letovisko nachádzajúce sa v jednej s najvychytenejších turistických oblastí Austrálie. Komplex sa nachádza hneď pri nákupnom stredisku Marina Mirage s prekrásnym výhľadom na Broadwater. Hotel je vzdialený 3 km severne od Surfers Paradise a 3 minúty jazdy autom od Sea World. Luxusný a avantgardný dizajn tohto hotelového komplexu je taký úchvatný ako samotné miesto s výhľadom na jedinečný Broadwater na Zlatom pobreží. Všetkých 200 elegantných a priestranných izieb odráža štýl typický pre značku Versace. Moderné vymoženosti sú doplnené elegantnými detailmi ako napr. dekorácie stropov, bohaté a výrazné farby a prekrásny nábytok. V hoteli sa nachádzajú dve reštaurácie a dva bary. V reštaurácii “Vanitas” sa podáva inovatívna večera, kým v “Il Barocco” sa podávajú chutné jedlá počas celého dňa. “Vie” je moderný bar a reštaurácia a v bare “Le Jardin” si môžete s priateľmi pochutnať na vynikajúcich kokteiloch a čajoch. Palazzo Versace ponúka aj množstvo konferenčných a spoločenských miestností. Na regeneráciu tela môžete využiť služby kúpeľov Palazzo Versace Spa. V hoteli sa nachádza aj butik Versace a vlastný exkluzívny prístav pre jachty a motorové člny. Milovníci vodných dobrodružstiev si môžu vyskúšať plavbu na jachte, rybolov alebo sa môžu zapísať do školy surfingu pod taktovkou skúsených profesionálov. Vo voľnom čase si môžu hoteloví hostia zahrať golf alebo tenis, prípadne autom objaviť okolitú krajinu.

Ubytovanie
200 izieb a suít, 72 bytov / 200 rooms & suites, 72 condominiums // Superior Rooms, Lagoon Rooms, Suites, 2 Bedroom Condominium, 3 Bedroom Condominium
Dátum otvorenia
2000
Letisko
Gold Coast Airport, 25 km
Adresa
Palazzo Versace 94 Sea world Drive Main Beach, Queensland 4217 Australia