Zájazdy
Letenky
Plavby
AUTOPOŽIČOVŇA

Hotel images

Fotky: 
The Oberoi Udaivilas
The Oberoi Udaivilas
The Oberoi Udaivilas
The Oberoi Udaivilas

The Oberoi Udaivilas

Ázia»India»Udaipur

Udaipur, ktorý sa nachádza v srdci Rajasthanu, je mesto s majestátnymi palácmi a prekrásnymi jazerami. Je to miesto, kde fascinujúca exotická architektúra a prekrásne záhrady vytvárajú dokonalé pozadie ničím nerušného relaxu. Je to svet, kde bohaté interiéry, exotická kuchyňa a dokonalý servis sú znakom kráľovskej minulosti. Oddajte sa omladzujúcej thajskej masáži, alebo si vychutnajte pohár svojho obľúbeného nápoja pri bazéne. Komplex Oberoi Udaivilas, ktorý je postavený na pobreží jazera Pichola pri historickom mestskom paláci, zachytáva celkovú romantiku a lesk kráľovskej éry.

Udaipur, ktorý sa nachádza v srdci Rajasthanu, je mesto s majestátnymi palácmi a prekrásnymi jazerami. Je to miesto, kde fascinujúca exotická architektúra a prekrásne záhrady vytvárajú dokonalé pozadie ničím nerušného relaxu. Je to svet, kde bohaté interiéry, exotická kuchyňa a dokonalý servis sú znakom kráľovskej minulosti. Oddajte sa omladzujúcej thajskej masáži, alebo si vychutnajte pohár svojho obľúbeného nápoja pri bazéne. Komplex Oberoi Udaivilas, ktorý je postavený na pobreží jazera Pichola pri historickom mestskom paláci, zachytáva celkovú romantiku a lesk kráľovskej éry. Veľkolepé prostredie v kombinácii s palácovou architektúrou a prekrásnymi kúpeľmi dávajú zážitok aj pre tých najnáročnejších. Luxusné kúpele s vlastnou plavárňou ponúkajú výhľad na jazero. Vyškolení terapeuti vám budú rozmaznávať telo i dušu s omladzujúcimi procedúrami, ktorými je táto oblasť charakteristická. Oberoi Spa od Banyan Tree je miestom, kde si môžete omladiť telo na kráľovskej úrovni. Prekrásny výhľad z kúpeľných apartmánov na jazero Pichola a mestský palác je vskutku inšpirujúci a pre Európana zároveň tajomný a fascinujúci.

Ubytovanie
86 izieb a suít / Premier Rooms, Premier Lake View Rooms, Luxury Suite with Private Pool, Kohinoor Suite with Private Pool
Letisko
Udaipur´s Dabok Airport, 45 min
Adresa
The Oberoi Udaivilas Haridajsi Ki Magri Udaipur 313 001 Rajasthan, India