Zájazdy
Ubytovanie
Letenky
Plavby
AUTOPOŽIČOVŇA

Hotel images

Fotky: 
The Oberoi, Mauritius
The Oberoi, Mauritius
The Oberoi, Mauritius
The Oberoi, Mauritius
The Oberoi, Mauritius
The Oberoi, Mauritius
The Oberoi, Mauritius
The Oberoi, Mauritius
The Oberoi, Mauritius

The Oberoi, Mauritius

Afrika»Maurícius»Pointe aux Piments

Idylický ostrov Maurícius s nepoškvrnenými plážami a azúrovomodrými vodami ponúka jedinečnú možnosť zažiť európsku, africkú a ázijskú kultúru na jednom, čarokrásnom mieste. Oberoi zachytáva atmosféru ostrova a kombinuje jeho prírodnú krásu a jemný luxus. Letovisko je umiestnené na 20-tich akroch prekrásnych subtropických záhrad. Vily so súkromnými bazénmi a luxusné pavilóny ponúkajú panoramatický výhľad na oceán. Kúpele v Oberoi Mauritius sú jednoducho svätostánkom. Hostia sem prichádzajú, aby v tomto dokonalom prostredí určenom na relaxáciu a oddych našli pokoj a harmóniu duše.

Idylický ostrov Maurícius s nepoškvrnenými plážami a azúrovomodrými vodami ponúka jedinečnú možnosť zažiť európsku, africkú a ázijskú kultúru na jednom, čarokrásnom mieste. Oberoi zachytáva atmosféru ostrova a kombinuje jeho prírodnú krásu a jemný luxus. Letovisko je umiestnené na 20-tich akroch prekrásnych subtropických záhrad. Vily so súkromnými bazénmi a luxusné pavilóny ponúkajú panoramatický výhľad na oceán. Kúpele v Oberoi Mauritius sú jednoducho svätostánkom. Hostia sem prichádzajú, aby v tomto dokonalom prostredí určenom na relaxáciu a oddych našli pokoj a harmóniu duše. Najmodernejšie zariadenia zahŕňajú salón krásy, saunu, parný kúpeľ, plaváreň, telocvičňu a individuálne kúpeľné pavilóny so súkromnými bazénmi. Pri tradičných ostrovných procedúrach sa používajú miestne prírodné oleje a ovocie, najlepším príkladom je telová kefa vyrobená z kokosu, alebo uvoľňujúca masáž s čerstvým kokosovým mliekom. Neďaleko komplexu sa nachádzajú koralové útesy, ktoré zvýrazňujú fascinujúci podmorský svet tejto oblasti. V letovisku si môžete vyskúšať širokú paletu vodných športov, ako napríklad vodné lyžovanie, plavbu plachetnicou, jazdu na motorových člnoch a potápanie.

Ubytovanie
73 víl / Luxury Pavilion, Luxury Villa with Private Garden, Luxury Villa with Private Pool, Royal Villa with Private Pool
Dátum otvorenia
2001
Letisko
Maurítius International Airport, 55 min
Adresa
The Oberoi, Maurítius Pointe aux Piments Maurítius