Zájazdy
Letenky
Plavby
AUTOPOŽIČOVŇA

Hotel images

Fotky: 
The Leela Kempinski Goa
The Leela Kempinski Goa
The Leela Kempinski Goa
The Leela Kempinski Goa
The Leela Kempinski Goa
The Leela Kempinski Goa
The Leela Kempinski Goa

The Leela Goa

Ázia»India»Goa

Oblasť Goa bola v minulosti typickou portugalskou kolóniou. Nachádza sa na západnom pobreží, približne 1500 kilometrov od hlavného mesta Indie – New Delhi. Goa je skutočným rajom na zemi, kde sa snúbi čarokrásna príroda, romantické pláže a ojedinelá atmosféra, ktorá sa nesie v duchu vysokej miery tolerancie a etnickej rôznorodosti. Exkluzívny hotel Leela v Goa sa rozprestiera v obrovskej rozkvitnutej záhrade, pričom celý komplex je architektmi zasadený do malebnej scenérie, ktorú ohraničuje rieka Sal a malebné pláže Arabského mora.

Oblasť Goa bola v minulosti typickou portugalskou kolóniou. Nachádza sa na západnom pobreží, približne 1500 kilometrov od hlavného mesta Indie – New Delhi. Goa je skutočným rajom na zemi, kde sa snúbi čarokrásna príroda, romantické pláže a ojedinelá atmosféra, ktorá sa nesie v duchu vysokej miery tolerancie a etnickej rôznorodosti. Exkluzívny hotel Leela v Goa sa rozprestiera v obrovskej rozkvitnutej záhrade, pričom celý komplex je architektmi zasadený do malebnej scenérie, ktorú ohraničuje rieka Sal a malebné pláže Arabského mora. Pripomínajúce vkusnú kombináciu starodávnych indických letných palácov a víl postavených v portugalskom štýle, všetky izby, apartmány a vily hotela sú vkusne a zároveň luxusne zariadené a poskytujú dokonalé súkromie. Tento hotelový komplex je ideálnym miestom pre neopakovateľnú exotickú dovolenku. Luxus umocňuje aj pompéznosť exteriéru a interiéru stavby, ktorá pramení z kombinácie všadeprítomného mramoru, granátu a tesaného kameňa v izbách a apartmánoch hotela. Navyše výhľad z okien a balkónov izieb a apartmánov je vskutku exkluzívny – nádherná a bohatá vegetácia v pozadí s Arabským morom a susediacim golfovým ihriskom. Hotel Leela si zakladá na pohostinnosti, zmysle pre detail a dokonalom servise, ktorý zabezpečuje medzinárodne školený personál. Svetovo preslávené kúpele sa vyznačujú rozsiahlou ponukou procedúr Ayurvedic, perfektným súzvukom východného a západného dedičstva Goa, ktoré vás dostanú do stavu dokonalej nirvány, jedinečného zážitku v tejto exkluzívnej lokalite priamo v srdci Goa.

Ubytovanie
186 iziieb a suít / Pavilion Rooms, Conservatory Premier Rooms, Lagoon Suites, Lagoon Deluxe Suites, Club Suites, Club Pool Suites, Royal Villas, Presidential Villa
Dátum otvorenia
2006
Letisko
Dabolim Airport, 50 min
Adresa
The Leela Mobor Cavelossim Salcette, Goa 403731 India