Zájazdy
Letenky
Plavby
AUTOPOŽIČOVŇA

Hotel images

Fotky: 
Hotel Guanahani & Spa
Hotel Guanahani & Spa
Hotel Guanahani & Spa
Hotel Guanahani & Spa
Hotel Guanahani & Spa
Hotel Guanahani & Spa

Hotel Guanahani & Spa

Guanahani & Spa je malý luxusný rezort na ostrove St. Barts, rozprestierajúci sa na svahoch Grand Cul de Sac. Napriek tomu, že všetkých 73 izieb a apartmánov je postavených v západoindickom štýle, každý z nich ponúka európsky komfort s klimatizáciou, stropným ventilátorom, telefónom, DVD prehrávačom a LCD televízorom. Navyše k dispozícii je aj súkromná terasa. Väčšina z 38 izieb a 35 apartmánov ponúka výhľad na oceán a sú zariadené buď v tradičnom štýle s pastelovými farbami, alebo v modernom štýle s dekoratívnym tmavým drevom. Až 14 apartmánov má svoj vlastný bazén.

Guanahani & Spa je malý luxusný rezort na ostrove St. Barts, rozprestierajúci sa na svahoch Grand Cul de Sac. Napriek tomu, že všetkých 73 izieb a apartmánov je postavených v západoindickom štýle, každý z nich ponúka európsky komfort s klimatizáciou, stropným ventilátorom, telefónom, DVD prehrávačom a LCD televízorom. Navyše k dispozícii je aj súkromná terasa. Väčšina z 38 izieb a 35 apartmánov ponúka výhľad na oceán a sú zariadené buď v tradičnom štýle s pastelovými farbami, alebo v modernom štýle s dekoratívnym tmavým drevom. Až 14 apartmánov má svoj vlastný bazén. Dve hotelové reštaurácie ponúkajú vynikajúcu francúzsku a medzinárodnú kuchyňu. Reštaurácia “Bartolomeo” ponúkajúca špeciality mediteránskej kuchyne je určená pre gurmánov, kým reštaurácia “Indigo” nachádzajúca sa pri bazéne je miestom, kde si môžete vychutnať jedlá počas celého dňa. V Beach bare si môžete dopriať rôzne druhy kokteilov priamo na pláži. Milovníci vodných športov si vo svojom voľnom čase môžu vyskúšať vodné športy ako jet-ski, potápanie, windsurfng, rybolov či člnkovanie. Pre aktívnych hostí sú k dispozícii aj dva tenisové kurty a ftnescentrum pri pláži, ktoré je vybavené najmodernejšími posilňovacími prístrojmi. Moderné kúpele Clarins Spa boli postavené na jeseň roku 2004 a ponúkajú balneoterapiu, masáže, relax pri bazéne ale aj kadernícky salón Fekkai.

Ubytovanie
73 izieb a suít / 73 rooms & suites Garden View Standard Rooms, Ocen View rooms, 1-Bedroom Suites, 1-Bedroom Pool Suites, 2-Bedroom Pool Suites, Oceanview Wellness Suite, Pelican Suite, Beach House, Marigot Suite, Admiral Suite, Serenity Suite, Garden House, La Villa
Letisko
St. Barth Airport, 10 min
Adresa
Hotel Guanahani & Spa Grand Cull de Sac St. Barthelemy 97133 French West Indies