Zájazdy
Letenky
Plavby
AUTOPOŽIČOVŇA

Hotel images

Fotky: 
Dusit Thani Laguna Phuket
Dusit Thani Laguna Phuket
Dusit Thani Laguna Phuket
Dusit Thani Laguna Phuket
Dusit Thani Laguna Phuket

Dusit Thani Laguna Phuket

Ázia»Thajsko»Phuket

Poloha: Rozložený na niekoľkých ároch tropických záhrad, hotel sa nachádza v idylickej západnej časti Laguna Phuket. V hoteli strávila niekoľko dní aj Hilary Rodham Clintonová.

Vybavenie hotela: K hotelu patri aj kúpele, ktoré ponúkajú polohodinové a hodinové masáže tváre a tela. K dispozícii je aj 18-jamkové golfové ihrisko.

Ubytovanie: Hotel poskytuje ubytovanie v modernom thajskom štýle. Všetky izby majú balkón, sú priestorné s nábytkom z tamojšieho dreva so starožitnou dekoráciou. Obsahujú mini bar, sušič na vlasy, TV so satelitom, kávovar.

Stravovanie: Niekoľko reštaurácií a barov tu ponúka jedlá thajskej a talianskej kuchyne. Romantici si môžu dopriať večeru priamo na pláži pri západe slnka. Šéfkuchárom je tu známy Austrálčan, ktorý varil premnohé celebrity a mal vlastné TV show, Ben O’Donoghue.

Šport: vodné športy, golf, fitnes, lezenie na stenu i po lane, tenis

Zábava: Hotel ponúka rôzne druhy dobrodružnej zábavy v Quest Laguna Phuket Adventure, kde v rôznych športoch proti sebe môžu nastúpiť aj celé rodiny. Je možné vyraziť aj na výlety do slonieho safari, či miest.

Ubytovanie
226 izieb a suít Deluxe Lagoon View Room, Deluxe Sea View Room, Deluxe Ocean Front Room, Dusit Club Room, Landmark Suite, Princess Suite, Dusit Suite King
Letisko
Phuket International Airport, 30 min
Adresa
390 Srisoontorn Road Cherngtalay, Talang Phuket 83110 Thailand