Zájazdy
Letenky
Plavby
AUTOPOŽIČOVŇA

Hotel images

Fotky: 
Diamonds Star of the East
Diamonds Star of the East
Diamonds Star of the East
Diamonds Star of the East
Diamonds Star of the East

Diamonds Star of the East

Novinka
Afrika»Zanzibar»Nungwi

Diamonds Star of the East je najexkluzívnejší rezort na Zanzibare a úžasné miesto poskytujúce ubytovanie v 11 exkluzívnych vilách. Tieto poskytujú dostatok súkromia a služby komorníka pri koncepte all inclusive, pričom spĺňajú požiadavky aj pre tých najnáročnejších klientov. Rezort sa nachádza na nádhernej pláži Nungwi. Vily sú moderne zariadené v duchu africkej architektúry. Každá vila má svoj bazén a priestrannú terasu obklopenú tropickými záhradami, ktorá poskytuje nádherné výhľady na Indický oceán a romantický západ slnka. Ubytovať sa môžete v jednospálňových alebo dvojspálňových vilách, pričom niektoré majú svoju vlastnú vírivku. V rezorte nájdeme Ocean Blue Restaurant, ktorá servíruje jedlá medzinárodnej kuchyne pri fascinujúcich pohľadoch na okolité záhrady a oceán. Miešané drinky a rôzne snacky si hostia môžu vychutnať v Tiara Lounge bare. Samozrejmosťou je možnosť stravovania vo svojej vile a 24 hodinový servis komorníka. Hostia majú tiež bezplatný prístup do reštaurácií a barov v rezorte Diamonds La Gemma dell’ Est, ktorý nájdeme hneď vedľa. Aktívni hostia môžu využiť posilňovňu pod holým nebom a súkromné hodiny pilates priamo vo vile. Hotel patrí do siete Small luxury hotels of the world a vyhral ocenenie v rámci World luxury hotel awards.

Vo všetkých hoteloch značky Diamonds nájdete miesto pre dokonalú relaxáciu a oddych tela aj mysle, spa centrum MVUA African Rain Spa. Hostia si tu môžu vychutnať rôzne masáže a relaxačné procedúry, ktoré sú založené na miestnom korení a prírodných ingredienciách. 

Hotel zabezpečuje množstvo vodných športov, majú potápačské centrum a tenisové kurty. Organizuje tiež fakultatívne výlety napr. do Stone Town, výlety za korením, rybačky či safari v Tanzánii.  Rezort sa nachádza 50 km od medzinárodného letiska a do Stone Town sa dostanete za 55 minút jazdy autom.

Ubytovanie
11 víl
Letisko
Zanzibar International Airport, 60 min