Zájazdy
Letenky
Plavby
AUTOPOŽIČOVŇA

Hotel images

Fotky: 
Cap Juluca Resort
Cap Juluca Resort
Cap Juluca Resort
Cap Juluca Resort
Cap Juluca Resort
Cap Juluca Resort
Cap Juluca Resort
Cap Juluca Resort
Cap Juluca Resort

Cap Juluca

Cap Juluca sa rozprestiera na pláži s bielym pieskom na juhovýchodnom pobreží ostrova Anguilla v Karibiku. Je to romantický hotel, v ktorom nájdete priestranné „Moorish” vily s výhľadom na oceán, päťhviezdičkovú reštauráciu, exotické tropické záhrady, priateľský servis a jedinečný luxus. V hoteli sa nachádzajú tri reštaurácie, ktoré ponúkajú tie najlepšie jedlá. V reštaurácii Pimms’ sa podávajú karibské špeciality, v Kemia marocké špeciality a v George’s morské špeciality.

Cap Juluca sa rozprestiera na pláži s bielym pieskom na juhovýchodnom pobreží ostrova Anguilla v Karibiku. Je to romantický hotel, v ktorom nájdete priestranné „Moorish” vily s výhľadom na oceán, päťhviezdičkovú reštauráciu, exotické tropické záhrady, priateľský servis a jedinečný luxus. V hoteli sa nachádzajú tri reštaurácie, ktoré ponúkajú tie najlepšie jedlá. V reštaurácii Pimms’ sa podávajú karibské špeciality, v Kemia marocké špeciality a v George’s morské špeciality. Nachádza sa tu množstvo zariadení slúžiace na aktívne trávenie voľného času vrátane plne vybaveného ftnescentra, hodín jogy a pilatesu, kúpeľov Spa, kriketového trávnika, bazéna, knižnice a tenisových kurtov. Milovníci vodných športov si môžu vyskúšať šnorchlovanie, windsurfng, vodné lyžovanie a člnkovanie. Nádherné karibské pláže s bielym pieskom predstavujú ideálne miesto pre luxusnú dovolenku alebo romantické medové týždne. Tradičné Spa a wellness ošetrenia v súkromí vašej izby omladia vaše telo i dušu, pričom tieto ošetrenia zahŕňajú rozličné masáže tela i tváre. Naši kvalifkovaní terapeuti vám pomôžu nájsť pokoj v duši a stratenú rovnováhu tela, pričom existuje možnosť masáží pre páry v súkromných pavilónoch.

Ubytovanie
97 izieb, suít a víl / Oceanfront Superior Rooms, Oceanfront Premium Rooms, Oceanfront Luxury rooms, Oceanfront Junior Suites, Oceanfront Suites, Oceanfront Private Pool Suites, Oceanfront Private Pool Villas
Dátum otvorenia
Rekonštrukcia 2012
Letisko
St. Maarten´s Princess Juliana International Airport, 30 minút
Adresa
Maundays Bay AI-2640, British West Indies Anguilla