Zájazdy
Letenky
Plavby
AUTOPOŽIČOVŇA

Hotel images

Fotky: 
Burj Al Arab
Burj Al Arab
Burj Al Arab
Burj Al Arab
Burj Al Arab
Burj Al Arab
Burj Al Arab
Burj Al Arab

Burj Al Arab

Tento superluxusný hotel v dominantnej stavbe Dubaja s výškou 321 metrov vám v noci poskytne nezabudnuteľný výhľad na farebné výtvory vody a svetiel. Hotel s apartmánmi ponúka to najlepšie, čo vám najlepší hotel môže ponúknuť. Môžete rátať s veľmi osobným servisom počas celej doby ubytovania, čí sa jedná o vášho osobného šoféra s Rolls-Royce, alebo súkromné recepcie na ktoromkoľvek poschodí. Vyškolený personál ponúka nonstop servis na najvyššej úrovni. Assawan Spa & Health Club v Burj Al Arab je rajom pokoja a extravagancie.

Tento superluxusný hotel v dominantnej stavbe Dubaja s výškou 321 metrov vám v noci poskytne nezabudnuteľný výhľad na farebné výtvory vody a svetiel. Hotel s apartmánmi ponúka to najlepšie, čo vám najlepší hotel môže ponúknuť. Môžete rátať s veľmi osobným servisom počas celej doby ubytovania, čí sa jedná o vášho osobného šoféra s Rolls-Royce, alebo súkromné recepcie na ktoromkoľvek poschodí. Vyškolený personál ponúka nonstop servis na najvyššej úrovni. Assawan Spa & Health Club v Burj Al Arab je rajom pokoja a extravagancie. Prekrásne mozaiky v kúpeľoch vytvárajú atmosféru ničím nerušeného pokoja, ktorý je umocnený dych vyrážajúcim pohľadom na pobrežie Jumeirah a Arabský záliv z tohto 18-poschodového komplexu. Hotel ponúka najvyššiu úroveň osobného servisu v najluxusnejšom prostredí, aké si viete predstaviť. Váš lokaj vyhovie každej vašej požiadavke. Jedinečný servis je navrhnutý tak, aby poskytoval maximálne pohodlie a zároveň je zárukou, že vaše prihlásenie do hotela bude uskutočnené v súkromí vášho apartmánu. V hoteli sa nachádza aj šesť reštaurácii. Vo výške 200 metrov sa nachádza reštaurácia Al Muntaha s panoramatickým výhľadom na záliv, zatiaľ čo Al Mahara servíruje morské špeciality v priestoroch pod hladinou mora. Rezort je členom prestížnej medzinárodnej siete Jumeirah, čo je zárukou poskytovania služieb na najvyššej úrovni.

Ubytovanie
202 suít / One Bedroom Deluxe suites, Panoramic Suites, Club Suites, Two Bedroom deluxe Suites, Diplomatic Suites, Presidential Suites, Royal Suites
Dátum otvorenia
1999
Letisko
Dubai International Airport, 25 km
Adresa
Burj Al Arab P. O. Box 74147 Dubai UAE