Zájazdy
Letenky
Plavby
AUTOPOŽIČOVŇA

Hotel images

Fotky: 
Ayodya Resort Bali
Ayodya Resort Bali
theatre

Ayodya Resort Bali

Ázia»Indonézia»Bali

Poloha: Tento päťhviezdičkový luxusný hotel sa rozprestiera na takmer 12 hektároch v letovisku Nusa Dua na Bali. Má 300 m dlhú pláž a neďaleko je obchodné centrum Upscale Shopping Center.

Vybavenie hotela: Novou pýchou hotela sú nedávno otvorené kúpele založené na procedúrach štyroch elementov – vody, ohňa, zeme a vetra.

Ubytovanie: K vybaveniu izieb patrí klimatizácia, veľká kúpeľňa, telefón, káblová TV, mini bar, sušič na vlasy, balkón, kávovar, trezor.

Stravovanie: Tradičné domáce i medzinárodné jedlá tu ponúka niekoľko reštaurácií ako Lagoona restaurant, v Genji si môžete vybrať jedlá japonskej kuchyne, Waterfall preferuje jedlá medzinárodnej a ázijskej kuchyne. K dispozícii sú aj bary a snack bary.

Šport: vodné športy, tenis, squash, golf, mini golf, fitnes, jogging.

Zábava: Pre deti je tu k dispozícii detský klub, dospelí môžu navštíviť bar Rama Lounge alebo Balinese Theatre s večerným kultúrnym predstavením.

Ubytovanie
537 izieb a suít Deluxe Garden View, Deluxe Ocean View, Grande Garden View, Grande Ocean View, Grande Honeymoon, Ayodya Garden View, Ayodya Ocean View, Ayodya Honeymoon, Ayodya Suite, Mandavi Suite, Bharata Suite, Rama Shinta Suite, Dasaratha Suite, Kausalya Suite
Letisko
Ngurah Rai International Airport, 15 min
Adresa
P.O. Box 46 Nusa Dua 80363 Bali Indonesia