Zájazdy
Letenky
Plavby
AUTOPOŽIČOVŇA

Firemný servis

Služby tohto charakteru u nás neznamenajú iba rezerváciu letenky, zabezpečenie transferu a ubytovania pri individuálnych služobných cestách, ale aj starostlivé plánovanie firemných mítingov, teambuildingov, alebo napríklad aj spoločných dovoleniek partií priateľov, a to naozaj v ktorejkoľvek časti sveta, vrátane Slovenska a okolitých krajín.

Firemné a neformálne eventy

Ak ste už plánovali vo firme večierok alebo oslavu pre priateľov tak asi máte predstavu, aké náročné je pripraviť všetko tak, aby boli všetci spokojní. A práve o to ide. Nápad a samotná realizácia – to všetko u nás na kľúč, vrátane zabezpečenia ubytovania, prepravy, cateringu, vystúpení umelcov, moderátorov,  hostesiek a dekorácií:

  • školenia
  • konferencie
  • firemné párty
  • firemné oslavy
  • gril a koktejl párty
  • oslavy narodenín
  • degustácie vín

 

Firemný teambuilding

Osobitnou kategóriu je firemný teambuilding. Ciele spoločnosti a ciele jednotlivcov sa nie vždy musia križovať. Dôležité je preto ujasniť si spôsoby ako sa k obidvom dopracovať, obchádzajúc všetky menšie i väčšie  katastrofy na pracovisku, vrátane ponorkovej choroby. Stačí tak málo, lepšie sa spoznať, stráviť spolu týždeň, možno víkend  a budovať tak dobrý tím. K tejto méte vieme prispieť naplánovaním motivačného programu a zvolením adekvátneho prostredia (indoor/outdoor)  podľa individuálnych požiadaviek. Prirodzene všetko na kľúč, vrátane ubytovania, dopravy a zabezpečenia stravy.

Kongresova turistika

Cieľom každej obchodnej spoločnosti je napredovať, k jeho dosiahnutiu patrí aj snaha získať čo najviac poznatkov v danom odbore. Na druhej strane môže byť kongresová turistika spojením užitočného s príjemným, čiže motivačným aspektom. Vopred známe termíny kongresov nám dávajú veľké možnosti k dokonalému naplánovaniu celého pobytu. Od najvýhodnejšieho leteckého spojenia, po najbližšie hotely k miestu konferencie alebo kongresu, až po perfektné naplánovanie zostávajúceho voľného času.

Súčasťou našich služieb je aj celoročný servis pre vás, pričom vám vieme pravidelne poskytovať informácie o pripravovaných kongresoch a výstavách v rôznych oblastiach po celom svete.

Incentívna turistika

Incentívna, alebo motivačná turistika zaznamenala s rozvojom firiem na Slovensku ozajstný boom. Od 80-tych rokov, kedy sa pracovné nasadenie odmeňovalo odznakmi a diplomami sme sa posunuli k sofistikovanému spôsobu prejavenia vďaky za pracovné nasadenie. Čo už môže byť väčšou motiváciou pre zamestnancov ako keď sa piati, alebo šiesti z nich vrátia z pobytu v Kuala Lumpur alebo thajského Koh Samui, prípadne z futbalového západu Real Madrid – FC Barcelona a rozprávajú ostatným čo všetko vďaka svojmu zamestnávateľovi zažili. Porozmýšľajte a poraďte sa s našimi zamestnancami. Uvidíte, že budete spokojní vy a aj vaši zamestnanci/kolegovia.