Zájazdy
Ubytovanie
Letenky
Plavby
AUTOPOŽIČOVŇA

Navštívili sme Four Seasons Resort at Jimbaran Bay | Indonézia

Tento hotel je naplnením vašich najtajnejších snov o luxusnej dovolenke na Bali na akú sa nezabúda. Elegantné privátne vily v štýle tradičnej architektúry Bali s oddeleným pavilónom pre spálňu, kúpeľňu a obývačku, privátnym bazénom a s neopakovateľným výhľadom na oceán.

Celkovo 147 samostatných exotických, luxusných víl je skutočným tropickým rajom na zemi, s výhľadom na zátoku Jimbaran. A k tomu všetkému môžete rátať s jedinečnými indonézskymi kúpeľmi, v ktorých bezpochybne zabudnete na zhon všedných dní a načerpáte energiu v podobe dokonalého splynutia rastlinných esencií, arómy indonézskych byliniek, korení, oceánu a tradičných i moderných kúpeľných rituálov a procedúr.

To všetko zasadené do dokonalej mystickej scenérie tejto spirituálnej a pre Európanov stále málo poznanej krajiny. Hotel Four Seasons Resort Jimbaran Bay sa preslávil aj svojou jedinečnou kuchyňou, v ktorej kuchárski majstri kladú dôraz predovšetkým na gastronomické špeciality, ktorých základ je rybacie mäso a morské špeciality. Hoteloví hostia si však v hotelovej reštaurácii môžu pochutnať aj na špecialitách talianskej kuchyne. Vyznávači ázijskej kuchyne, vrátane miestnej kuchyne Bali si tu prídu na svoje nielen v podobe chutných jedál, ale majú jedinečnú možnosť naučiť sa variť tieto špeciality, keďže hotel prevádzkuje aj originálnu školu varenia. Tá je len jednou z mnohých voľnočasových aktivít, ktoré tento luxusný hotel svojim hosťom poskytuje. Vďaka svojej polohe hotelový komplex ponúka najmä množstvo aktivít spojených so všadeprítomnou vodou.

Dovolenka v Indonézii patrí k nezabudnuteľným zážitkom. Pre viac informácií kontaktujte jednu z našich pobočiek.

Dovolenka na Bali | Magic Travel