Zájazdy
Ubytovanie
Letenky
Plavby
AUTOPOŽIČOVŇA

Navštívili sme Constance hotely na Maldivách

Hotelová sieť Constance Hotels Experience je ďaleko od myšlienky skutočných hotelových reťazcov. Táto skupina sa snaží o luxus, ktorý je postavený na rozmanitosti. Filozofiou je prinášať osobitosť každému rezortu, so zreteľom na jeho prírodné krásy a jedinečnú históriu. Táto hotelová sieť je stelesnením zamerania sa na zákazníka a víta každého hosťa ako VIP.

CONSTANCE HALAVELI RESORT
Rezort Constance Halaveli v tvare maldivského člna „dhoni” sa nachádza na západ od Malé v severnej časti atolu Ari.Je to miesto, kde sa zastavil čas a kde voda, piesok a bujná príroda tvoria dokonalé miesto pre ničím nerušený oddych. Rezort okrem plážových víl s vlastným bazénom ponúka aj ubytovanie vo vodných vilách, rovnako s vlastným bazénom, s nezabudnuteľným výhľadom na priezračné more. Váš zážitok v rezorte Constance Halaveli Resort môže byť umocnený oddychom v kúpeľoch Le Spa de Constance, ktoré sú miestom relaxácie, očisty a zotavenia. Miesto stvorené výlučne na upokojenie zmyslov a výživu vášho tela, mysle a duše. Produkty Beyond Organic a ila´s skincare, ktoré v Spa používajú, neobsahujú syntetické látky, ale, naopak, majú vysoký obsah čistých organických látok, ktoré boli získané z tých najlepších zdrojov priamo od miestnych pestovateľov, ktorí kultivujú plodiny a zberajú úrodu v súlade s prírodou. Tie najlepšie jedlá európskej a ázijskej kuchyne si môžete vychutnať v jednej z troch reštaurácií rezortu. Morské špeciality môžete ochutnať v gril bare na pláži. Večera v reštaurácii Jing, rozprestierajúcej sa nad modrou lagúnou s nádherným výhľadom na západ slnka, bude iste patriť medzi vaše silné, nielen gurmánske, zážitky. Milovníci vodných športov si tiež určite prídu na svoje, pretože priezračná lagúna ponúka ideálne miesto na šnorchlovanie a rozmanité vodné športy. Kým vy si budete užívať či už pri športe, alebo sa budete oddávať rôznym skrášľovacím a relaxačným procedúram, o vaše deti vo veku od 4 do 12 rokov bude dobre postarané v detskom klube. Constance Halaveli Resort je miesto, kde si môžete dokonale oddýchnuť a obnoviť svoju stratenú rovnováhu tela i duše. Je stelesnením luxusu a relaxu.

CONSTANCE MOOFUSHI RESORT
Tento hotelový komplex, otvorený koncom roka 2010, sa nachádza na južnom atole Ari na Maldivách. Je kombináciou luxusu, štýlu a uvoľnenej atmosféry. Poskytuje ubytovanie priamo na pláži v nádherných vilách alebo vo vilkách priamo nad vodou s vonkajšou kúpeľňou a vaňou s výhľadom na Indický oceán. Constance Moofushi Resort ponúka hosťom all inclusive služby. Hotel má 2 reštaurácie a 3 bary, v ktorých sa podávajú miestne aj medzinárodné špeciality. Zrelaxovať sa môžete v unikátnych kúpeľoch, ktoré sa nachádzajú priamo nad vodou a využívajú produkty ila. Rezort ponúka veľa možností športového vyžitia, okrem plne vybavenej posilňovne si môžete vyskúšať rybolov na otvorenom mori, rôzne vodné športy a potápanie. Constance Moofushi Resort sa nachádza v blízkosti jednej z najlepších potápačských lokalít na svete a má niekoľko koralových útesov. Je množstvo miest na svete, ktoré ponúkajú svadobné cesty. Romantické maldivské ostrovy však patria medzi top destinácie. Preto ak rozmýšľate nad tým, kam ísť na svadobnú cestu, rezort Constance Moofushi je určite tá správna voľba. Personál vám svojimi bohatými skúsenosťami a láskavým prístupom pripraví nezabudnuteľné chvíle.

Pre viac informácií navštívte našu stránku Maledivy, prípadne sa poraďte priamo v jednej z našich pobočiek.

Constance Halaveli Resort