Zájazdy
Ubytovanie
Letenky
Plavby
AUTOPOŽIČOVŇA

EXOTIKA PRE VŠETKÝCH
Akciové ponuky 2018

od 729 EUR
Citymax Hotel Bur DubaiHotel Citymax Bur Dubai sa nachádza v dubajskej štvrti Bur Dubai, zhruba 1 km od zátoky Dubai Creek.
od 989 EUR
Hilton Ras Al Khaimah Resort & SpaLuxusný päťhviezdičkový hotel Hilton Ras Al Khaimah Resort & Spa sa nachádza na severnej špičke Arabského poloostrova.
od 999 EUR
The Long Beach ResortTento štvorhviezdičkový rezort sa nachádza na 1 km dlhej pláži s jemným svetlým pieskom v letovisku Koggala. Hotel sa nachádza priamo na pláži.
od 1.089 EUR
Vivanta by TajPríjemný hotel postavený v koloniálnom štýle sa nachádza na piesočnej pláži v blízkosti letoviska Bentota.
od 1.129 EUR
Best Werstern Kuta BeachRezort Best Western Kuta Beach sa nachádza v rušnom letovisku Kuta Beach a predstavuje oázu pokoja s infinity bazénom na streche.
od 1.139 EUR
Club Waskaduwa Beach Resort & SpaClub Waskaduwa Beach Resort & Spa je butikový hotel nachádzajúci sa v lokalite Kalutara, v tesnej blízkosti pláže.
od 1.149 EUR
Jie Jie Beach by JetwingPäťhviezdičkový rezort Jie Jie Beach ponúka ubytovanie uprosted tropického prostredia juhozápadného pobrežia Srí Lanky a patrí do kvalitnej siete hotelov Jetwing.
od 1.199 EUR
Berjaya Beau Vallon Bay Resort & CasinoRozprávkové kilometrové pláže, priezračné more, palmové háje, biely piesok, nádherná flóra a fauna, ticho a pokoj.
od 1.319 EUR
Maribago Bluewater Beach ResortHotel Maribago Bluewater Beach Resort sa nachádza na malebnom súostroví Filipíny, 16 km od mesta Cebu.
od 1.339 EUR
Ayodya Bali ResortTento päťhviezdičkový luxusný hotel sa rozprestiera na takmer 12 hektároch v letovisku Nusa Dua na Bali. Má 300 m dlhú pláž a neďaleko je obchodné centrum Upscale Shopping Center.
od 1.349 EUR
Coin de Mire AttitudeTrojhviezdičkový hotel Attitude Coin de Mire sa nachádza na severnom cípe ostrova v letovisku Bain Boeuf a je obklopený veľkou tropickou záhradou s 2 bazénmi.
od 1.369 EUR
Melia BaliRezort sa nachádza priamo na krásnej pieskovej pláži Nusa Dua. Obklopuje ho malebná tropická záhrada s malými rybníkmi.
od 1.379 EUR
Berjaya Langkawi ResortRezort Berjaya Langkawi sa nachádza pri zálive Bura na ostrove Langkawi v Malajzii, len dve minúty chôdze od pláže a v obklopení bujného tropického pralesa.
od 1.399 EUR
Malahini Kuda BandosNedávno otvorený hotel Malahini Kuda Bandos sa nachádza len 10 minút jazdy loďkou od medzinárodného letiska Male.
od 1.489 EUR
The Westin Langkawi Resort & SpaPrekrásny komplex The Westin Langkawi Resort & Spa je obklopený piesočnatými plážami, prekrásnym Andamanským morom a bujnou tropickou vegetáciou.
od 1.499 EUR
Zuri ZanzibarNový butikový rezort Zuri Zanzibar na ostrove Zanzibar otvorí svoje brány pre svojich hostí v máji 2018.
od 1.599 EUR
Zilwa attitudeTento štvorhviezdičkový hotel sa nachádza na severnom pobreží ostrova Maurícius, v Kalodyne, neďaleko rybárskej dedinky Grand Gaube.
od 1.649 EUR
Canonnier Beachcomber Golf Resort & SpaCanonnier Beachcomber je jedným z najlepších rezortov pre rodiny s deťmi na Mauríciu a nachádza sa na pobreží historického poloostrova severne od hlavného mesta Port Louis.
od 1.749 EUR
Bandos Island Resort & SpaHotel Bandos Resort má ideálnu polohu na ostrove Bandos Island, len 15 minút jazdy loďkou od medzinárodného letiska Male.
od 1.759 EUR
Victoria Beachcomber Resort & SpaJeden z najpopulárnejších rodinných rezortov ostrova sa nachádza na západnom pobreží medzi známym turistickým centrom Grand-Baie a hlavným mestom Port Louis.
od 1.899 EUR
Trou aux Biches Beachcomber Golf Resort & Spa 5*Najnáročnejších klientov určite nesklame hotel na jednej z najkrajších pláží ostrova, Trou aux Biches Beachcomber Golf Resort & Spa 5*.
od 1.999 EUR
Sheraton Maldives Full Moon Resort & SpaTento rezort sa nachádza na ostrove Furanafushi, který je súčasťou Severného Male atolu.
od 2.149 EUR
Shandrani Beachcomber Resort & Spa 5*Pre milovníkov luxusu a all inclusive konceptu je správnou voľbou rezort Shandrani Beachcomber Resort & Spa 5*.